| LadyBy a întrebat:

Cine imi da niste nume pentru o trupa?
Cel mai inspirat FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| Cretaker a răspuns:

NiggerDrum
Inky
Spook
Crayola
Dickslam
CandleSniffer

14 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Nigger hero
fudge packing ass lamp

fuc- oh stai, am castigat.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Normal, ar fi trebuit sa ne dai cateva informatii, ca sa stim in ce directie s-o luam:cati sunteti si de ce gen, ce fel de muzica cantati... Pot sa fac doar o gluma si sa -ti zic: "Za- Brele" sau "Za-Duf"!

| Derye a răspuns:

Bring me the fire!
Get ready to dance!
Take me higher!
Take you higher!
Get, ready, set, dance!

| crisS a răspuns:

Redone
Blueing
Lifefall
YoungDream
Landwhite

| Kenny a răspuns:

The nameless band.

| Raiden a răspuns:

StelutaCuBani, a dat cel mai bun raspuns. rolling on the floor. Ba deci ma amuza unele raspunsuri maxim!
Pe LG. faptul ca nu a inteles intrebarea mai scrie si gresit merlyn mansonlaughing.

crisS a avut niste idei bune, mie cel putin imi plac mult, nu ma pot gandi la altceva.big grin

| alexandra14 a răspuns:

1-mad-4-us
2-the youngers
3-Bassetouch
4-NewSound
5-Extreme

Top 5-----happy

| Asdffd a răspuns:

Beyky
Lonly
L. O. L
Popcorn
Se.Se
Mi. Lo
sunt foarte multe XD

| Eff a răspuns:

The band.

ha halaughing simplu si la obiect

| Alëxąndŕą a răspuns:

Depinde daca e de fata Flower power daca e te baieti rock on boys si imi am o ide Black Pink acum o ide de afis in fundhttp://www.google.ro/......tp?/imgres ic:specific, isc:black&itbs=1&iact=rc&dur=453&ei=KTtsTLLqDYOQjAekkY3nAQ&oei=IDtsTIvBMZT_4AaO7P3PAQ&esq=2&page=2&ndsp=20&ved=1t:429, r:9, s:16&tx=117&ty=45al si poti pune numele peste el da pui fundalu asa la Flower power aici la al 2 lea nume http://www.google.ro/......tp?/imgres ic:specific, isc:red&itbs=1&iact=rc&dur=750&ei=gTtsTO_uIsyNjAfFucXNAQ&oei=bTtsTLC1Couh4QbomMzIAQ&esq=5&page=1&ndsp=17&ved=1t:429, r:1, s:0&tx=-5&ty=87

| MyMy_3116 a răspuns:

Blind Echoes

| Stephenye a răspuns:

Metal Hero
Dead Band

| Ionut a răspuns:

Shitbreak laughing

| StelutaCuBani a răspuns:

Iron maiden
papa roach
indica
lordi
cargo
metalica
nightwish
Merlyn Manson (este trupa)
Tokio Hotel

Funda? PlIzZ