| 0PopaPorno a întrebat:

Tocmai mi-am luat un Bichon si nu stiu ce nume sa. i dau! Este baiat. Dati. mi va rog voi niste sugestii, dar nu copiate de pe internet; care va plac voua mai mult!

10 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Uite cateva nume care-mi plac: Elliot,Sasha,Collin, Edward, mult succes!

| catana09_5004 a răspuns:

Si eu am tot un bichon si il cheama Axi dar inainte sa ii pun numele asta m.am mai gandit si la altele gen:whitey(daca e alb)Tuchi; Pufo; Cooky; Zoro; Pluto; Oto; Teddy; Puchi; Bruno; Blacky(daca e negru)Lucky(este unul dintre preferatele mele)Ciuci...Pentru ai alege numele trebuie sa ii cunosti mai intai personalitatea sau poate are un semn aparte dar cel mai important nu e numele pe care il pui cu dragostea si atentia pe care i.o daiwinking Multa bafta si pupal si pe catelus din partea mea:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucky.

| Chu a răspuns:

Rufi,Dodo,Pufublushing.Dudi.Coco...Nero...mie astea imi placblushing

| LoveAgain a răspuns:

Puf sau pufulet, roza, linda, vitu, marchiza, tom, jerry

| xAbb a răspuns:

Bubbly whistling Lens laughing [wtf rolling on the floor)] Eu le inventez o.o Conteaza si cum arata catelul tongue Jack Daniel's laughing skizzo, dizzy tongue gaho, piscot :3 packie, pockie thinking

| BMW200 a răspuns:

Brutus sau Uno sau Athos big grin se pronunta Atos tonguetonguetongue

| obsesion07 a răspuns:

Rocko,Ares,Labus,Bubu,Lord.astea imi plac mie:*

| Byuuuuuu a răspuns:

Marco?

| skumpimalina a răspuns:

Puffi,Sparky,Bruno,Nikki,Toby.