| Mary318 a întrebat:

Mi-am luat acum 3 zile un Bichon Havanez și tot nu mă pot hotarî in privința numelui, e băiețel și are 2 luni. Doresc câteva sugestii de nume. Aștept răspunsuri urgent.
P.S : Nu doresc sa fie în ordine alfabetica sau texte copiate de pe internet, deja le-am văzut pe toate.
Funda raspunsului cel mai bun. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Figaro
Gusy
Jack
Jamie
Otis
Otto
Oz
Scotty
Toby
Wesley
Tyson

4 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Nero, Sparky, Rex, Leo, Oscar happy

| RazvanGRS a răspuns:

Rex,Ben,Otto,Mikehappy

| Diana249 a răspuns:

Riccy, Boy, Sasha, Nero, Ronny, Fluffy, Buderball, Otto, Benny, Zuzu, Aki, Donner, Lord, Sangha, Pinkie, Paws. Sper că te-am ajutat. Fundă?

| Mary318 explică:

Multumesc tutturor, după mine aș fi dat funda la toți. Într-un final i-am pus numele "Pepino" laughing fără să vreau!