| MyTeenageDream a întrebat:

Buna Toturor! Ma puteti ajuta cu mai multe nume de ciine(femela)Bichon Maltez. Cele mai originale primesc funda!

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Http://www.caini-pisici.com/....../index.php
Si numele mele favorite pentru catei sunt:
Colette, Remi, Sushi, Bella, Annete, Roma, Elli, Sole, Kidda, Ruby, Debby, Charlie, Rory, Sellee, Dreammy, Akida, Saku, Betti. Funda?

7 răspunsuri:
| RoxanaDenisa a răspuns:

Loki, Linda, Bella, Toora, Bibi, Karina, Lola, Nikita.

| FlippyFlippy a răspuns:

Dolly, linda, lisa, syndy, lusi, roxy, carmesita, mina, mis dog, girl dog, sweety si se pronulta suiti adica in engleza draguta! funda? funda?

| AndreeaIM a răspuns:

Bibi, Alexa; Trixy; Pufoasa; Pufita; Ingeras; Albita (daca e alba);
Sisi; Sabrina; Fulg de nea (asta e cam lung ); Titi; Sweety. sper ca iti plac happy

| adinaidk13 a răspuns:

Pe a mea o cheama April. Sper ca te-am ajutathappyhappy.

| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Dyzy,belly,symy,pichy,clita,gaddy,,middy,myny,sarida,lola,loly,kidy,delly,mydy,trixie,tanita,flores,celi(seli),santi,seta,malty,bichy,santia,birana,soray,sora,adety,fiden,adely,choco,,limka,sto,cabba,rype,snowi,
SPER sa te ajute happyhappy
FUNDA?

| metalmaiden a răspuns:

James e un nume foarte frumos pentru un caine...

| BlackButterflies a răspuns:

Afrodita,Cocolina,Lolita,Kushi,Cherry,Candy,Pinky.big grin