| MyTeenageDream a întrebat:

Buna la toti! Am nevoie de nume de ciini ( femela si mascul). Maine imi cumpar un Bichon Maltez!
P. S: Cele mai multe si originale nume primesc

9 răspunsuri:
| Cookie2275 a răspuns:

Femela:Cookie,Bella,Sara,Tasha,Rita,Pufy,Lady
Mascul:Max,Ricky,Nucky,Lucky.

| noktambul a răspuns:

Beshon sau Pishon laughing

| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Femela: Bom, Sunny, Chubby, Kimy, Bridgit,Tania, Doxy,Bubzy, Sila,Cloudy, Snowflake, Star,Britney.
Mascul:Billy, Tomy, Jacky,Kim,Fuzzy,Martin,Bubble Pop,Zack,Lyo,Cooky,Beny, Choco, Sparkle, Bolt. Sper sa iti placa atat tie, cat si viitorului tau animalut de companie laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femela:Bertie,Ernie,Gusy,Blacky,Sophie,Lucy,Chelsea,Lessie,Tasha,Fetita.
Mascul:Max,Nero,Buddy,Spyke,Terry,Rex,Buster,Titi,Cody,Duke,
Charlie,Jack,Harley,Rusty,Toby,Murphy,Shelby,Sparky,Barney
Oscar,Rex,Betovan,Piki,Nero,Codita.Sper ca te-am ajutat.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon maltez am si eu; numele lui este Lucky.Mult noroc.

| TheBrownEye a răspuns:

Buna! M-am gandit si eu la niste numehappy
femela:Lisa,Lucky,Suzzy,Pufa,Liza,Coni.
mascul:Maxy,Pufy,Zuzu, Arthur.
Am si eu o catelusa, bichon havanez pe care o cheama Lisa.Noi ii mai spunem Lizuca, Lis. Sper ca te-am ajutat.

| JustLOvex a răspuns:

-Femela:
Bella
Donna
Ţiţi
Asha
Wanda
YzzY

Pentru mascul:
Atilla
Elliot
Zuper

Cam atat inspiratie am avutlove struck.sper ca iti plac pentru ca mi-a luat ceva sa ma gandeschappy. Oricum.mie imi plac deci. poate dai fundita!
Xoxolove struck!

| BebeFrumos a răspuns:

Luiza