| Laura1111 a întrebat:

:*
1.As vrea sa-mi spuneti niste crescatori de husky in Rm.Valcea,Valcea sau chiar in orase vecine.Un numar de telefon, o adresa sau o adresa de messenger ar fi perfect.
2)Ce parere aveti de canisa premium? Voi v-ati luat catelusii de la canise sau de la o persoana fizica, de ce?puppy dog eyes
Cine raspunde la 1 si 2 sau doar la 1 primeste funda.

2 răspunsuri:
| Mikiiiiiii a răspuns:

2.De la canise...si de ce nu iti iei de la un magazim de animale un catel?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la magazinele de animale de obicei se vand caini cu certificate de sanatate false si de pedegree nu mai vorbim.