| o0ops_2090 a întrebat:

Sunt din Rm.Valcea si am net AKTA de 8 mb/s. As vrea sa stiu daca pot sa imi fac din ip static ip dinamic. Daca, cunoasteti pe cineva ce lucreaza la akta Valcea, va rog spuneti-mi o adresa de email, un numar de tel ceva. id meu hacker_style95@yahoo.com daca ma puteti ajuta cu ceva. Multumesc foarte mult.

Răspuns Câştigător
| BoBo40 a răspuns:

Din IP static nu iti poti face IP dinamic doar daca te muti la alta retea de internet. Daca vrei sa iti schimbi IP o data/2/3 cred ca te poti duce la ei la firma si cred ca til v-a schimba. Eu sunt pe UPC si mi lau schimbat

1 răspuns:
| aBunnyMind a răspuns:

Am un nr dar nu tiu daca e bun l-au schimbat si poate e din localitate : 0250743907 mai sigur ar fi sa te duci la firma sau sa dai telefon la sediul din bucuresti eu acolo am dat si au venit in 3 ore : 0377778899. PS : eu sunt pe romtelecom funda? pls