| qLoveSmileღ a întrebat:

Buna TPU sad..Acum 10minute mi-am lasat pisica la un cabinet veterinar ca sa o sterilizeze ( ea are 2 anisori si cateva luni ), si am inceput sa plang cand au anesteziat-o pentru ca a scos un sunet urat deoarece anestezia doare si dupa m-a pus s-o tin in brate 10 minute pana adoarme si a adormit in bratele mele cu ochii deschisi crying. Acum am ajuns acasa si peste o ora ma suna ca sa vin sa o iau..Sigur nu o sa pateasca nimic? sad Femeia care se ocupa cu animalele (veterinara) e de treaba, si nu e brutala. Tot la dansa mi-am dus pisicuta s-o vaccineze, sa-i faca pasaport ( ca peste cateva saptamani plec in Uk definitiv si o iau cu mine ), dar sunt ingrijorata.straight face Sterilizarea face bine unei pisici, nu?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Sati linistita, ti-ai lasat pisica in mainile unei profesioniste, stiu, e greu cand vezi prin ce trece dar daca este nevoie, noi oamenii nu avem incotro. Nu mai fi ingrijorata, mai ales ca e mica, aveti o lunga prietenie in fata voastra love struck
Sa ai grija de ea :*

2 răspunsuri:
| qLoveSmileღ explică:

Multumesc foarte mult pentru raspunsurile folositoare pe care mi le-ati dat amandoua love struck. Am luat pisicuta, inca este in anestezie adica sta cu ochii deschisi, a mai miscat putin piciorul, si astept sa se trezeasca. Chiar nu stiu cui sa-i dau funda, dar amandoua primiti Folositor si Inteligent. :*:*

| Kimmy22 a răspuns:

Cu siguranta ca nu i se va intampla nimic...nu-ti fa prea multe griji! Si da, sterilizarea e buna! Mult succes in UK si ai grija si de pisicul tau :*:*