| Jane_6633 a întrebat:

TPU!
Acum aproximativ 2 ani și jumătate am învățat sa cant la chitara. Am o chitara de la Hora Reghin model Spaniol II. Sunt FOARTE mulțumită de ea și mă mândresc cu faptul că de când cânt la ea nu i s-a rupt nicio coarda. Însă doresc sa achiziționez și o chitară electro-acustica cu un raport preț-calitate bun ( prețul sa fie sub 10 milioane big grin ). Pe lângă aceasta chitara as dori și un tuner care sa se potrivească la Spaniol II-ul meu, sau am auzit ca este un dispozitiv un fel de fluier sau ceva care scoate un sunet după care poți acorda chitara, poate știți cum se numește happy. Deci doresc un link de unde pot comanda o chitara electro-acustica, un tuner pentru chitara mea clasica și acel dispozitiv. Daca știți de unde pot cumpăra ORICARE dintre cele de mai sus, dau funda!
PS: Daca doriți sa-mi recomandați AP-TUNER-ul știu de el, și pana acum l-am folosit dar as vrea sa pot avea și un tuner portabil ca pe munte sau altundeva nu iau pc-ul la minewinking

1 răspuns:
| bichon1 a răspuns:

Bravo,cred ca e dragut sa canti la chitara