| veronika21 a întrebat:

TPU! am 2 cateluse. cea mica este jucausa. se duce la cusca celei mari si baga boticul si labutele printre gratii. cateaua mare latra la ea si pleaca. catelusa mica schelalaie si musca gratiile. ce are?

4 răspunsuri:
| Melymonade a răspuns:

Cred că se plictisește și vrea să se joace cu cea mare tongue (ai spus că este jucăușă)

| Melymonade a răspuns:

Și uite-te dacă dă din coditză. Înseamnă că vrea să se joace. happy Sper că te-am ajutat

| veronika21 explică (pentru Melymonade):

Multumes mult! dar nu mai conteaza am dat catelusa unui vecin! ce rau imi pare!

| Melymonade a răspuns:

Păcat... De ce ai dat-o?