| AlexMarian17 a întrebat:

Am comandat 10 pui de bibilica si m-am gandit ca daca le sau in primele 30 de zile furaje pentru pui de carne, i-ar dupa ce se aleg bibiloii de bibilici,îi separ pe masculi de femele, iar bibiloilor le dau furaje pentru curcan, vor creste mai mari masculii? Adica pe femele sa le cresc natural iar pe masculi sa le dau furaje speciale pentru curcani.Ating greutăți mai mari de 4 kg? Funda! Si va urez un Paste fericit!laughing)

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Poti incerca cu furaje pentru struti; poate ajung Arheopterix.winking laughing laughing laughing