| AlexMarian17 a întrebat:

Am 4 bibilici in curte(2 masculi si 2 femele) iar masculii sunt mai mici decat femelele(in greutate ma refer).Nue asta o problema,dar daca scot un rand de puide la ele,puii lor, cand vor creste vor fi la fel de mici? Ma refer la faptul ca bibiloii vor fi mai mici decat bibilicile?

Răspuns Câştigător
| MrMouse44 a răspuns:

La inceput da, dar dupa ce devin adulti vor fi cat bibilicile, depinde de sex daca vor fi masculi vor fi cat,, tatii,, daca femele cat,, mamele,, FUNDA?