| IlegalSmile a întrebat:

Am cont pe Imvu... Mi'am facut un cont prin invitatie...Pe acel cont sunt la friends si mi-a dat o fata 5 chaturi si nu mi-a dat niciun credit straight face. Nu pot intelege de ce sad. Intrebarea este :Imi puteti da un site. ceva unde sa arate mai exact cum trebuie sa-ti faci cont si sa inviti straight face Poate am gresit eu ceva. Funda@@@

3 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Ce stiu sigur este ca:
Dupa ce faci contul rogi un prieteni sa intre pe el sa dea 5 chaturi si apoi thu primesti bani.Ea a intrat pe contul facut de tine prin invite friends? Daca nu aici ai gresit pup

| Ronnix a răspuns:

Chestia cu "Invite friends" nu merge intotdeauna. Incearca si maine cu alte conturi.
O zi buna! happy

| MyaMySeSpune a răspuns:

Pai era o varianta pe yop mail da acum trebuie ymail asa ca iti faci cont. dupa ce iti faci iti da un mesajj ...acolo trebuie sa dai ok ne 6 ori( sau ma rog ce scrie -aici-sau depinde.)asa dai de 6 ori si a 6-ea data iti faci cont... dupa ce ai terminat fa-ti cont me myyerbook si rogi pe cineva sa iti intre pe contul de la imvu. dupa ce ai intrat. transferi bani de pe contul nob pe myyerbook si dupa pe contul tau si faci 2.000 credita doar ca faza ca myyebook merge doar odata la 24-24 ore.