| Bulinăăă a întrebat:

FUNDA!:* Ok... este vorba de imvu!
Stiti ca sa faci credit ca faci un id fals inviti pe dansul/a si el isi face cont dp invitatie. pe yopmail sau nu. deci am facut tot ce trebuia si nu mergestraight face nu imi da nici un ban am pus pe alt cineva sa ma invite in chat si sa vb. a imi patit cineva asa? sau stie cineva de ce nu merge?big grin se poate rezolva?

MS!:*

Răspuns Câştigător
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Da am mai patit aa si poti sa tr invitatie de pe un id fals da nu numai pe yopmail ci pe un id normal "yahoo." Si faci circa 5 noobi sa sponem si cu tipu/tipa cu care faci credite ii spoi sa faca si el /ea atatea conturi si intrati amn2 deodata pe nobi dar trebuie neaparat ca u sa intri pe nobu lui si el pe al taw ca daca nu mergewinkingsi o sa primiti 1500 creditswinking

Sper ca ti-am fost de ajutor

Fundiţă? big grin

1 răspuns:
| lovecandy a răspuns:

Contul nu trebuie realizat pe acelasi calculator. Fundita.