| Am10ani a întrebat:

Buna TPU.Am doi papagali. Unul baiat si una fata.La baiat i-am pus numele Paco dar la fata nu stiu ce nume sa ii pun! Va rog nu imi vine nici un nume de papagal(fata) Si daca tot ii pun un nume vreau sa se potriveasca si cu numele baiat! Va rog! Funda pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Pachita,Lola,Dede,Cocolina,Zastra,Afrodita,Bella,Sammy,Hara,Zara,Auroro,Miriffyca,Beauty,Gennyfer,Tina,True,Angel,Pink,Rocky,Cece,Honey,succes!

| superdorex a răspuns:

Kiki, Piki cred daca vrei sa se potriveasca si cu Paco! Deci Paco si Piki thumbs up

| Sweete a răspuns:

Riky
Roko
Nini
Galie (se spune Gali)
Vicky
Polly
Rosella
Gessie
Miki (alintată Mikiţa)
cendry
Cora
Didy
Zorzy
cam atat imi vine in minte sper ca te-am ajutatwinking

| princessmary155 a răspuns:

Mariana,riki,chichi,nicki,pinki.Funda?