| TPUDenisa a întrebat:

Am o intrebare:Am o un papagal baiat si o sa-mi iau si o fata papagal! Nu stiu ce nume sa ii pun, dar as vrea sa se potriveasca cu numele baiatului meu papagal care se numeste Paco! Niste nume de fete papagal?

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Pachita,Kiki,Riky,Cocolina,Zastra,Roca,Paca,Mimy,Coco,Zoro,Zara,Cece,Rocky,Jenny,Miryffyca,Damelia,Roha,Lovelya,Tity,Tina,Bella,Lola,Dede,Sammy,succes!

7 răspunsuri:
| Năpârlici a răspuns:

Cipita. Asa a chemat.o pe papagalita mea happy

| JojoMuc a răspuns:

Zapa. Funda!

| Bubuuuu a răspuns:

Bummy puppy dog eyes :*

| TipaDePePlaja a răspuns:

Pretty big grin sau Coco sau Riki sau Nikky sau Ella Sau Coconut (asa o chema una din piscile mele dar acum ca stau si ma gandesc parca merge mai bine la papagali) sau Lola. Bafta big grin

| TPUDenisa explică:

Astept sa vina mai multe raspunsuri! Ca date trecuta m-am repezit sa dau funda si a mai venit cineva sa imi dea un raspuns mai bun si a lui era! a lui celalalt nu era chiar asa de bun! asa ca mai astept ok?

| Doli30 a răspuns:

Polly, Cora, Pocolynya, pooky, pixco, Lolita, Pocky, Pocca. Funda pls