| heiii a întrebat:

Am gasit la Hotel Minion *** din Mamaia Nord,Navodari un catel tanar care banuiesc ca este metis de pechinez,este baiat,are culoarea bej-maro, ochii mari si frumosi.De asemenea, are doua zgarzi la gat.Una rosie si alta neagra.Cine stie de el, va rog sa mi spuna. big grin

1 răspuns:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Pune anunt pe:
www.cutu-cutu.ro
www.adoptiicaini.ro
Sa specifici neaparat localitatea si locul in care l-ai vazut, de asemenea sa incerci sa ii dai putina mancare si multa apa!
Si daca i-ai face niste poze (2-3) ar fi de folos, poate cineva se indragosteste de el si vin sa il adopte daca nu i se gasesc stapanii reali.
De altfel un numar de telefon in care poti fi contactata in caz ca e stapanul sau vreun doritor.
Succes!