| Astropuf a întrebat:

Am gasit o soparla si vreau s`o pastrez dar nu stiu ce mananca si cat de des.Ma puteti ajuta? funda!

PS am pus poza la profil

Răspuns Câştigător
| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Exista mancare pentru soparle si depinde si ce fel de soparla e.Mai exact unde ai gasit-o daca e de la camp mananca insecte daca nu mancare de soparle din cate stiu are ceva vitamine si ori cum ar trebui sa treci pe la un pet-shop o sa trebuiasca sa iei un acvariu si sa il decorezi frumos [fiind gasita te tine nu cred ca are nevoie de terariu] acolo o sa iti zica cat de des mananca a da daca e erbivora o sa scapi mai usor daca e carnivora va trebui sa cresti insecte pentru ea intra pe teraristica Romania nu are rost sa dau link se gaseste usor pe google si bafta cu soparla ta. FUNDA?

3 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

Eu nu vad nicio soparla, un castel mai degraba

| Simon_Darius_1999 a răspuns (pentru Bianca306):

Mai ti-ai pierdut ochelari CUM SA VEZI UN CASTEL

| Bianca306 a răspuns (pentru Simon_Darius_1999):

Acum da dar inainte nu a fost pentru ca un admin trebuia asa verifice poza numai el putea sa o vada