| thecezar a întrebat:

Buna TPU am incercat sa il imit pe gigi becali si chiar mi-a iesit,am un pic voce groasa si as vrea sa il imit mai bine,catava replici,gesturi, atitudine.

Răspuns Câştigător
| PisicaDragutza3 a răspuns:

Pai de ce nu zici replica asta EPICA :
-Hahalelelor
-Curvarasaceala
Si daca vrei mai multe gesturi uite cateva likuri : http://www.youtube.com/watch?v=_xcF_S0Q0iE http://www.youtube.com/watch?v=QJhit68or8U
Atat. Funda? Funda! Funda pentru o pisica stelista :))

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

SI un coleg de-al meu il imita perfect. Fa o farsa, suna pe cineva si spune-i ca esti gigi becali si ca faci un sondaj gen: ce parere ai despre gigi becali. Si o sa vezi daca chiar poti sa il imiti.

| SKillerQSama a răspuns:

Am cateva replici de tigani : Baiatu vrei un telefon. Sau Ba baiatu spunem si mie un metal din 3 litere Baiatul : aur Tiganul :Nu ma fer nu aur fer asta merge... La gigi Hai ma ca mingea nu se duce in poarta singura. plz funda happy

| OdetteSs0000 a răspuns:

Ce categorie e si asta, uite te ajut de ex :"din vara la steaua", sau "curvasareala"

| Crystyan_Butu_1974 a răspuns:

''tatarusanu afara! kapetanos afara!''mai e si ''curvasareala''