| fllory a întrebat:

am o catelusa de talie mica gestanta, a fatat primul pui si de atunci e foarte agitata, plange si se plimba peste tot dar nu fata. Mama mea a incercat sa o ajute la indrumarea veterinarului, dar nu a mai simtit nimic inauntru. Catelusa se tot forteaza si plange dar nu expulzeaza nimic, ce sa fac cu ea? E normal?

1 răspuns:
| мιcнєℓℓє a răspuns:

Hmmm thinking ...Eu sincer cred ca este normal, avand in vedere ca a fatat primul ei pui.Asa s-a simtit si catelusa mea, dar dupa nu a patit nimic, este doar agitata atat. Sper ca te-am putut ajuta cat-de-cat.Si sper in acelasi timp sa isi revina.puppy dog eyeskiss