| alinafrumusika a întrebat:

Am o iepuroaica neagra big grin si nu stiu ce rasa este sad. Are o luna si ceva de cand s-a nascut cred. As vrea sa stiu cand este bine sa o dau la iepuroi si cam ce rasa este. Am vazut poze pe internet si se poate sa fie belgiana.

4 răspunsuri:
| AngiiiBlake a răspuns:

Nu e bine sa o dai la iepuroi asa repede. Iepurilor li se formeaza organele sexuale dupa aproximativ 6 luni, doar dupa aceea o poti da la iepuroi. Mai asteapta pana la anul, ca la iarna le va fi frig puilor.

| alinafrumusika explică (pentru AngiiiBlake):

Multumesc happy :* nu vroiam sa o dau la iepuroi acum, vroiam doar sa stiu la cate luni este indicat sa o dau. Mersi pentru raspuns ma poti ajuta si cu ce fel de rasa este? Dau funda daca imi zici si ce rasa este posibil sa fie, cum am spus este neagra (nu are ochii rosii sau ceva de genul, culoarea este un negru spre maro, zgarie si scoate sunete ca si cum ar mieuna laughing )

| AngiiiBlake a răspuns (pentru alinafrumusika):

Nu ai o poza? happy Deoarece nu pot sa ghicesc asa, pentru ca sunt mai multe rase. Daca ai o poza, lasa-mi id-ul tau la mesaje :* Si daca nu ai poza, tot lasa-mi id-ul, sa mi-l descrii un pic.

| alinafrumusika explică (pentru AngiiiBlake):

Sweet_ella_25