| DarkChocolate94 a întrebat:

Am o intrebare foarte importana,dar doar pt cei cu experienta proprie: cym este sa ai un caine in apartament? Si cam cat costa pe luna. Si puteti sa-mi spuneti si ce rasa aveti sau ati avut, si cum va descurcati cu catelusul. Cel mai complet raspuns primeste FUNDITA!winking woof

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai citeste si pe aici: https://ceicunoi.wordpress.com/......agal-div5/
Si tine cont: cel mai mare dezavantaj sunt bolile si parul. Oricat l-ai spala si pieptana tot lasa par care intra in plamani si se face cocoloase care duc la boli de plamani.

2 răspunsuri:
| EsteraIulia1918 a răspuns:

Hey, am si eu unul michappy sincer, trebuie sa-l inveti sa faca afara, sa-l scoata cineva de doua ori pe zi(dimineata, seara), de par pe pat, paturi, nu mai zic, insa il poti periahappy e mai sigur decat sa-l tii afara, daca vrei, iti pot spune in privat despre... ce mi s-a intamplat mie cu un astfel de caz

| EsteraIulia1918 a răspuns:

Hey, am si eu unul michappy sincer, trebuie sa-l inveti sa faca afara, sa-l scoata cineva de doua ori pe zi(dimineata, seara), de par pe pat, paturi, nu mai zic, insa il poti periahappy e mai sigur decat sa-l tii afara, daca vrei, iti pot spune in privat despre... ce mi s-a intamplat mie cu un astfel de caz. Iar de costat... depinde, in functie de rasa pe care doresti sa o detii- ii trebuie mancare, trebuie asigurata igiena, zgarda, antiparazitare si vaccinuri in primele luni ale cateluluihappy daca imi mai trece prin cap ceva, sau ma intrebi, iti voi mai spunehappy