| BlueCupcake a întrebat:

Buna, TPU!
Am o intrebare legata de Webkinz din nou.Deci am un prieten care a dat o petrecere. Ok, puteam sa ma duc, dar nu aveam cum, deoarece in invitatie scria ca zona petrecerii e GOLD. Ce este gold mai exact? In telefon nu exista o asemenea zona, si din cate stiu, el nu e un membru de lux...

HELP! Dau funda, nu mai vreau sa ratez petreceri din cauza asta!

4 răspunsuri:
| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Zona GOLD este pentru membri...asa scrie pe net

| ioana_2930 a răspuns:

Numai membri deluxe [signature]pot avea zona gold.ei au si alte lucruri decat cei simpli.si eu am fost intr-o asemenea situatie si nu stiam ce sa fac.

| Alesia27 a răspuns:

Trebuie sa fie un membru LUX, altfel e imposibil! Eu am renuntat la petreceri. Am fost la 1 din 50 (la celelalte: 30 nu am avut cum sau am uitat de ele si la 9 nu m-a lasat). PS: Vrei sa fii prietenul meu? Eu sunt Alesia27 (ca aici; imi place numele asta)! :-)

| andreea_7167 a răspuns:

Pai eu sunt membru lux si numai membri lux pot avea zona gold...asa cred