| cυρcαкє a întrebat:

as vrea sa dau o petrecere in jocul Webkinz dar nu stiu cand sa vin.Selectez ora petrecerii dar chestia e ca nu stiu care este ora, ora din lumea Webkinz sau din realitate(Romania)? Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| LizaGirl a răspuns:

Buna, ora din realitate este cu 2 ore mai mult ca cea din webkinz ex: daca pui la petrecere ora 8:00am tu trebuie sa vi in realitate la ora 10:00happy Sper ca ti-am fost de ajutor, Funda!big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ex:daca dai petrecerea la 1 tu btrebuie sa te duci pe webkinz la 3