| roxystomp a întrebat:

Buna TPU am o mica problema! Vreau sa imi iau un catel si dupa numeroase cautari si "documentare" am ajuns la doua rase: Cavalier king charles si beagle. Voi ce parere aveti? (PS: stau la apartament)

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Personal, am o slăbiciune pentru Cavalieri King Charles Spanieli.
http://youtu.be/ave3YP77vhU
http://youtu.be/rd5dR7YR2ig

| Alinu7 a răspuns:

Amandoua rase sunt faine, Nu stiu ce sa aleg...probabil pe amn2 laughing Eu am 3 caini yorkshire terrier la apartament.

| Mihaela1964 a răspuns:

Beagle.

| victor333 a răspuns:

Beagle e un caine bun dar si Cavalier king charles e la fel de bun, sper ca m am facut inteles e clar care e mai bun

| CassieBee a răspuns:

Beagle. Sunt mai simpatici, cel putin pentru mine. Nu lasa nici la fel de mult par, si daca lasa, e mai usor de curatat.Succes:d

| SenaKmftw a răspuns:

Ia-ti un bison maltez

| inooblack a răspuns:

Beagle,eu am si este foarte cuminte se cere afara (stau la apartament), ei sunt foarte sentimentali.Eu zic ca is ceea mai potrivita rasa.