| Reea6 a întrebat:

am o pisica in varsta de 2 ani anul acesta a intrat doar o data in calduri, asta prin mai, nu e castrata, nu a facut pui. Problema este ca de o saptamana 2 are niste galme...noduli ..pe burta. Ce pot fi? Cum o pot ajuta?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Cred ca sunt tumori mamale, de obicei se opereaza, sau tratament cu un uguent. Du.o la un veterinar pentru a confirma sau infirma, si sa iti spuna tratamentul. O seara buna

| ridhimagupta a răspuns:

Duo la vet are tumoare

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Huey da' pot fi niste tumor du-o la un veterinar el stie mult mai bine ce sa faca