Întrebare recomandată | Irinamaria29 a întrebat:

TPU!
Am o problema cu o catelusa care are probleme de piele. Face rani din nimic, ii cade blana pe alocuri. A doua si cea mai importanta problema e ca vomita mereu, chiar si mancare, pana cand am inceput sa ii dam Hepatoprotect, dupa nu a mai varsat la fel de mult, iar mancare vomita foarte putin. In ultimele cateva zile, se simte mai rau, iar eu chiar nu stiu ce sa fac. Nu o pot duce la veterinar pentru ca nu stau in oras si ar trebui sa merg cu ea de lant 10 km pe jos, iar ea nu e obisnuita sa iasa din curte.
Va rog mult, recomandati-mi ceva care sa o ajute. Multumesc!

2 răspunsuri:
| iuliana2003 a răspuns:

Poti sa o duci la veterinar

| Irinamaria29 explică:

Iuliana2003, ai citit tot macar? Multumesc ca mi-ai acordat atentie, dar raspunsul tau nu isi are rostul avand in vedere ca am spus ca nu o pot duce la veterinar.