| Ifa23 a întrebat:

Am o problema cu pisica mea! De o saptamana incoace ii cade parul cu tot cu piele, pana la carne, si pe zi ce trece din ce in ce mai mult! Eu stau la curte si are acces si la alte animale si se poate sa o fi muscato vreun caine, soblan sau dihor si sa se infectat sau sa fie un fel de cancer la piele! Ce imi recomandati sa fac? Dau funda pentru cel mai folositor raspuns! Va rog raspundeti-mi cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| rapgirl123 a răspuns:

Du-te URGENT la veterinar! nu poti sa stai asa, pentru ca in cazul de fata nu poti sa faci ceva ca sa o ajuti si doar doctorul veterinar poate sa o ajute.

9 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pisicile sunt sunt si ele fiinte care sufera!--- nu le poti trata dupa cum spune unul sau altul! Du-o la veterinar --- tratamentul ii va fi stabilit in functie de boala de piele de care sufera.

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Cred ca are raie dar in orice caz duo la veterinar URGENT!

| PinkPanther a răspuns:

Mergi la doctor, el stie mai bine ce ai

| PinkPanther a răspuns:

Mergi la doctor, el va sti mai bine ce are pisica ta

| basexcu a răspuns:

Sapa-i groapa!

| maria89nic a răspuns:

Du-te cu ea la un medic veterinar si vezi ce iti recomanda.Incerca pana sa te duci la doctor s-o dai cu crema speciala!
Daca e tot asa veterinarul iti zice ce s-a intamplat
Funda?
love struck

| rapgirl123 a răspuns:

Bai straight face ce naiba cersiti ca milogii funda? mai ales in cazul de fata ca ma si enervati. Fata/ Baiatul asta are nevoie de ajutor intr-un caz pot sa zic trist iar voi cersiti funde. Ce naiba. Am ajuns sa dam raspunsuri (pot sa zic copiate) si ai vrem si funda. Omul poate sufera poate cine stie ce are si noi cersim ca nu mai zic cine... fundastraight face. Dar va rog, putin respect! macar pentru omul asta.

| Mirela14 a răspuns:

Ar fi bine sa o duci la doctor. Urgent! Cine stie ce problema are... Sper sa nu fie nimic grav.Succes!

| viky98 a răspuns:

Iti recomand sa o duci URGENT la veterinar.Acasa nu ai ce sa ii faci deci trebuie sa mergi sa o consulte un specialistwinking. Succes. Funda?