| Akid a întrebat:

am o problema. imi explica cineva cum fac sa pun un videoclip de pe youtube pe blog?
acesta este blogul girlsblog.haipa.ro
Vreau sa precizez ca atunci cand atasez codul de pe youtube la o postare nu merge. apare doar ce am scris eu. nu si codul sau videoclipul, cum ar trebui sa apara.sad cel mai rapid si bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| danimotenel a răspuns:

In primul rand dai la editor la incorporeza cideo sau html si la videou de pe youtube dai distribuiti\cod de incorporat iti alegi setarile copiezi codu si il inserezi cu copy\paste unde vrei sa il pui. Ti-as exolica mai bine daca ai da un link fiindca nu gasesc blogul.