| MatsuKeruGirl a întrebat:

Sall! A si eu o problema. deci, cand vreau sa pun un videoclip pe hi5 la profilul meu sau la comentari imi apare un dreptunghi alb unde ar trebui sa `deruleze videoclipul. de ce oare? cum pot face sa mearga? funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| RmpvSorana a răspuns:

Păi ai acolo sus loc pentru căutare.cauţi şi după ce ţi.ai ales piesa dai grab code şi dacă vrei ai acolo o opţiune de bifat ca să înceapă piesa automat... dacă nu înţelegi zi.mi ce piesă vrei şi îţi dau direct codul care să îl pui pe hi5.

4 răspunsuri:
| MatsuKeruGirl explică:

Dar cum pot sa fac ca melodia care o pun pe hi5 sa mearga? mersi pentru site dar nu stiu la ce foloseste mai exact. oricum mersi :*

| MatsuKeruGirl explică:

Multumesc mult RmpvSorana chiar a mers :* love struck love struck

| MatsuKeruGirl explică:

As vrea sa stiu daca merge si pe facebook.

| RmpvSorana a răspuns:

Hei.eu folosesc site.ul: http://www.customvideoplaylist.com/ şi nu îmi face probleme. încearcă şi tu! Baftă!