| reyandy45 a întrebat:

Buna TPU am o problema serioasa: vreau sa iau un caine de rasa pura. Credeti ca e bine sa iau un caine de pe net? Si cum sa fac ca mama sa accepte cainele?

3 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Îţi recomand revista Dog Magazin este plină cu anunţuri (atent selectate) cu câini de rasă!

| ALYNAMARYA a răspuns:

In primul rand nu ar fi bine sa il iei de pe net... sunt tot felul de minciuni. Mai bine sa il vezi si apoi vei vedea ce faci. In al doilea rand, promite-i mamei tale ca o sa ai grija de el cat poti tu de bine si ca nu o sa o dezamagesti. Iti doresc succes in gasirea prietenului ideal.

| ıяina a răspuns:

Crede-ma va fi greu sa-ti convingi mama. am trecut si eu...