| CaneCorso123 a întrebat:

AM si eu 2 caini de rasa cane corso (femela si mascul). Cainele e foarte bine facut Dar cateaua e cam slaba..Cu toate k ii dau sa mance foarte mult! Are 6 luni ce pot face ca sa se mai ingrase si ea?

Răspuns Câştigător
| trendya a răspuns:

Buna si catelusa mea a avut o problema asemenea tie si nu avea pofta de mancare chiar daca ttu o hranesti caini isi ingroapa mancarea si celalalt caine i-o poate manca(veterinarul meu a zis ca e posibil si la un an dupa ce naste sa inceapa sa intre in o perioada de recuperare inainte de a aduce din nou pe lume catelusi-e valabil si pentru prima fatare.craciun fericit si sper ca-mi vei scrie inapoi ce face catelusa ta...

1 răspuns:
| Keety a răspuns:

Incearca sa ii schimbi mancarea poate nu este foarte buna pentru ea dai vitamine si ute si intreaba si tu un medic veterniar sau la un shop
Fundita?:X
Craciun ericit