| CaneCorso123 a întrebat:

As vrea si eu sa aflu parerea voastra despre ce zgarda sa iau cainilor mei de rasa Cane corso (mascul si femela) au 7 luni si nu stiu ce sa aleg dintre zgarda cu tepi sau zgarda stil lant(metalica)nu neaparat de forta ...Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| PiTbuLuL a răspuns:

Eu zic cu tepi ca si eu am la pitbulu meu si la rotwailler.Arata bine si le arata pericolul mai ales ca cane corso care sunt niste caini mari.EU iti recomand zgarda cu tepi

Răspuns utilizator avertizat
| ioanax2004 a răspuns:

Iti recomad ceva di piele.

ex: femela:zgarda maro masclul:zgarda neagra

| mellymellysaa a răspuns:

Hmm..parerea mea ar fi sa nu iei la amandoi la fel! Mai ales daca ai si mascul si femela! Ce ai zice sa iei la mascul zgarda cu tepi si la femela zgarda metalica? Si in felul asta le ai pe amandoua :*, sper ca te-am ajutat :*

| mdr0099 a răspuns:

Buna :* daca sunt cane corso le ar sta mai bine cu o zgarda gen lant... asa cred eu happy