| Gașpar_Nicu_1987 a întrebat:

Am un pui de ciobanesc german de opt luni si de vreo doua saptamani schiopateaza la piciorul drept din fata. Pana acum l-am verificat și nu e rupt si nici nu are nimic in labuta. L-am dat cu crema de galbenele pe perinute cu gandul ca sunt crapate de la frig insa nu ia trecut. Daca stie cineva ce are si un remediu va rog sa ma ajutati. Mutumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| SarahSa a răspuns:

Poate il dor oasele sau muschii. Du-te la o farmacie veterinara si spune acolo ce problema ai caci ei te vor ajuta mai mult. happy