| UndiscoveredSoul a întrebat:

Anunt catetii pentru adoptat in Bucuresti! Am opt pui de catei (nu sunt de rasa) si doresc sa le gasesc un adapost. Cateii cred ca au o luna sau doua maxim. Cine vrea lasati un raspuns si va dau detalii si poze daca vreti. Ar fi pacat sa nu isi gaseasca un camin pentru ca sunt extrem de frumosi. I-as lua chiar eu pe vreo doi dintre ei dar am deja un catel.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

M-as interesa pe mine... Dar problema este ca eu sunt in Turnu Severin. happy