| anonim_4396 a întrebat:

are cineva dintre voi pui de caini de talie mica de preferat sa fie baiat.eu sunt din dragasani rm valcea si daca sunteti de acord lasati-va adresa de mes si va bag eu in lista.eu nu ofer mai mult de 30 de lei pentru ca nu am pretentia sa fie de rasa pura.dau funda si astept raspunsurile voastre cat mai repede

12 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
In primul rand, un caine care nu este de rasa nu costa nimic.
Si acolo la tine trebuie sa existe un adapost de caini.

http://www.adoptiicaini.ro/judetul-valcea/

Succes si o zi placuta! :)

| Aleeeecs a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Dar eu nu vreau sa adopt unul si va rog frumos nu mai imi dati linkuri credeti-ma ca le-am accesat pe toate si nu vreau chiar asa ...eu imi doresc ceva mai frumosi.si daca spuneti ca un caini de rasa costa mult, ei bine nu este asa pentru ca a avut o fata un caine bichon maltez sau frise si era gratis doar ca pana i-am spus, i'a dat pe toti va rog ajutati-ma

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Aleeeecs):

Cum adica nu vrei sa adopti unul dar imi spui sa te ajut si mai pui si intrebare ca vrei catel.Penal rau. Daca tu poti da numa 30 lei pentru un catel n-are rost, tu nu gandesti ca ala trebuie vaccinat, deparazitat, zgarda, lesa, mancare speciala, jucarii? Mai cresti, iti iei un job, vei avea bani si vei putea sa-ti cumperi unul.

| Aleeeecs a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Pai da dar cum poti spune ca nu-l pot intretine? k eu mai am 2 caini (rotwiller si chuaua)si ii ingrijesc app i-am vaccinit i-am cumparat lesa(doar lui chuaua pentru ca rotwiller-ul nu vrea sa il tin in lesa)i-am cumparat mancare jucari, haine.si sa nu imi spuneti k nu sunt caini de rasa cu 30 de lei ca nu va cred.pt ca o cunostiinta avea pui york shire toy si l-a vandut cu 20sAu 30 lei si era rasa pura si app nu accept cuvinte urate la adresa nea, te rog

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Aleeeecs):

Cum sa vinzi un caine la 20-30 de lei. Daca tu poti da maxim 30 lei pe caine ii vai de capu tau, mai lasa minciunile, pune mana si invata, ia-ti un job pe viitor si gata!laughing

| Aleeeecs a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Auzi nu cobor la mintea ta ca dau de petrol

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Aleeeecs):

Si daca dai de petrol faci bani si iti permiti sa-ti cumperi un caine.Penal-o

| Aleeeecs a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Uite, vezi, la exact la limita asta doream sa ajung! voi(unii ) sunteti doar buni pe la 'suprafata' dar in interior este un gol.....si app caat timp ti-a luat sa te gandesti la acest raspuns? cred ca 3 ore

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Aleeeecs):

Ce tampita, eu m-am nascut cu creier, nu stau sa gandesc prea mult.

| Aleeeecs a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Auzi?! unde te crezi tu aiaci?!? ca nu esti la tine acasa eu nu ti-am facut nimic si tu tot c ontinui hai lasa-ma in pace ca imi pierd timpul cu o ratata

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Aleeeecs):

Ratata esti tu pisi, si sunt acasa.Mai cresti si apoi vorbim :*

| Aleeeecs a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Auzi, eu nu vreau sa-mi fac dusmani in acest site, deci te rog frumos hai sa me impacam. vrei?