| Odin666 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un gerbil(face parte din clasa rozatoarelor e un el de hamster cu blana scurta si cu coada).
Imi puteti spune de unde as putea achizitiona unul daca stau la oras?
Multumesc!

1 răspuns:
| DnFn a răspuns:

Buna, ZooMania am auzit ca au Gerbili.
http://www.zoomania.ro/index.php/retea_magazine/
Incearca poate ai vreun magazin prin zona. Pentru a te asigura ca au sigur in magazin nu strica sa dai un telefon(si daca nu au in orasul ales de tine intreaba daca au in Iasi si Bucuresti ) Asa faci si o vizita :)! Succes si o dimineata placuta