| Florida2010 a întrebat:

As dori sa imi cumpar si eu o pereche de tenesi converse, de preferat pe rosu! [tenesi nu basketi]
Imi puteti spune de unde as putea achizitiona asa ceva?
Multumesc de atentie!

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Www.converse.com aici poti comanda si sunt mai multe tipuri dar pe site-ul www.converse.ro gasesti conversii ce sunt doar in Romania, si eu vreau sa-mi iau dar in Romania nu gasesc din aceea de care doream :(

| Deea_7194 a răspuns:

Pai sincer poti achizitiona acesti tenesi din Hervis...dar tin sa te anunt ca pretul lorr e destul de mare!