| eoInnocent a întrebat:

as dori sa scot o melodie hip hop si nu prea stiu ce subiect sa folosesc,ma puteti ajuta? am ramas fara idei sincer si as aprecia ajutorul vostru, sa fie pic dar doar putin comerciala si un subiect care sa dea bine la lume, dar daca puteti sa detaliati subiectu respectiv v-as fi recunoscatorlove struck

2 răspunsuri:
| larisalary12 a răspuns:

Despre Romania si specimenele din ea, nu trebuie sa fie necenzurata ca sa spuna adevarul si pentru a exprima ceva
sper sa te ajute!

| rihannafox a răspuns:

Esti rapper si vrei sa iei idei dupa TPU? rolling on the floor)