| ToxicG a întrebat:

Hey TPU,am nevoie iar de ajutorul vostru kiss. Deci, vreau sa fac o poveste(da stiu, pare ciudat) si am multeee idei si nu stiu pe care dintre ele sa o folosesc sad Ma puteti ajuta? puppy dog eyes
Fundita si pup :*
(Sorry pentru categorie)

Răspuns Câştigător
| Sw33tG1rl4ever a răspuns:

Daca vrei iti dau eu niste idei pe care tu nu le ai, da' mie mi se par interesante.
1. Poti sa faci una cu doi frati gemeni care s-au indragostit de aceeasi fata.
2. Despre o adolescenta pe care toata lumea o ignora si o considera o ciudata, apoi intalneste baiatul viselor ei care in sfarsit o intelege si o accepta asa cum e ea.
3. Sau una despre doua bff care se despart pentru ca una dintre ele pleaca in alta tara si cand se intoarce " a uitat " de prietena ei cea mai buna si acum se poarta urat cu ea.

| ToxicG explică (pentru Sw33tG1rl4ever):

Ultima idee imi place foarte mult...dar am o intrebare legata de ea, chestia asta ti s`a intamplat tie? Cu bff plecata in alta tara...

| Sw33tG1rl4ever a răspuns (pentru ToxicG):

Ma bucur ca iti place. Nu, nu mi s-a intamplat. Ideea asta mi-a venit pur si simplu in minte. Apropo, multumesc pentru funda. happy

7 răspunsuri:
| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Nu, nu e ciudat, e draguthappy Dar mai intai spune-ne care sunt ideile tale, ca sa te putem ajuta!

| ToxicG explică (pentru iuliaiuliaiulia):

Pai,am o viata foarte ciudata si nebuna rau, asa ca ma gandeam sa scriu despre ea...ma mai gandeam la o poveste despre doua surori sau doua bff sau o pov de dragoste ...nush.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| ToxicG explică (pentru anonim_4396):

Mi-am cerut scuze pentru categoriewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru ToxicG):

Exista un regulament care trebuie respectat.