| Icovan a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca exista vreun site(sau Comunitate) de Anime, Unde pot gasi orice anime sau Caracter(personaj), dupa o poza pe care o postez!
De Exemplu gasesc o poza pe net si nu stiu nici din ce anime este si nici ce nume are personajul. - Astfel punando acolo cineva care recunoaste animeul sau caracterul sa imi spuna.

Răspuns Câştigător
| KawaiiPanda135 a răspuns:

Cred ca poti intreba pe forum-uri. La site-uri nu cred ca poti face asta. Dar de exemplu pe anime g si anime4fun daca dai la lista de anime sunt toate anime-urile puse in ordine alfabetica cu poza si poate gasesti ce ai nevoie. Eventual poti sa te inscrii pe Facebook pe un grup de anime-uri, pui poza si ii intrebi pe ceilalti membri daca stiu din ce anime face parte. Daca e un grup destul de mare de regula se raspunde in cateva minute.