| anonim_4396 a întrebat:

Am un mascul de Cane corso in vârsta de 1 an și 3 luni, faza este ca la animale e ffff agresiv, și cineva a venit cu o cățea la monta, cateaua era chiar in perioada aceea (aprobarea de la vet) și masculul meu nu o accepta, de abia îl Țineam cu zgarda de forța, acum cineva vrea sa mai aducă cateaua la monta, ce fac le pun botnite pana se împrietenesc?

4 răspunsuri:
| Rocsid a răspuns:

Sau se poate face inseminare artificiala de catre un veterinar...
Si animalele la fel ca si ca oamenii au preferinte in materie de parteneri... poate catelul tau e indragostit de labradoare de pe strada vecina...cine stie?
Cel mai simplu e cu inseminarea artificiala plus ca sansele ca catelusa sa ramana gestanta sunt mult mai mari

| CreativeQadas a răspuns:

Ar trebui sa ii lasi un pic sa se accepte

| MadalinGGG a răspuns (pentru CreativeQadas):

Am stat cu ei 30-40 min și degeaba

| CreativeQadas a răspuns (pentru MadalinGGG):

Ma refer la cateva zile.
De mai multe ori in fiecare zi