| AndreeaDeea98 a întrebat:

As vrea si eu sa fac origami(ceva nou pe care inca nu l-am incercat) Pana acum am facut.flori kusudama, slinky, dupa origami club, vaza 3d, lebada 3d,cosulet 3d, quilling felicitare, stelute etc. Ce as mai putea face. Vreau site-uri (ceva care sa ii impresioneze pe ceilalti pentru ca la noi la scoala in saptamana scoala altfel avem atelier de origami si quilling iar azi am facut la scoala un cosulet 3d din 186 coli unei prietene iar profesoarele cand l-au vazut s-au mirat (pentru ca nu stiau ca eu stiu sa fac origami) iar doamna de muzica (de face acest atelier) a spus ca ma i-a si pe mine categoric in fiecare zi si sa vin cu tot ce stiu sa fac. Cele mai spectaculoase idei origami primesc fundita!

Trebuie ca pana pe 6 aprilie sa termin!

Răspuns Câştigător
| Supremacy5 a răspuns:

Sti cum faci deci cauti pe www.youtube.ro scrii acolo origami si iti da ogramada de modele funda plz