| bia_1850 a întrebat:

As vrea si eu un bishon maltez sau un buldog francez! Desi stiu ca sunt foarte scumpi as vrea sa pot cumpara cu 200ron. Astept un raspuns, pentru ca mie imi plac foarte mult animalele si vreau sa am un catelus, nu conteaza ce este poate sa fie ori fata ori baiat! Va multumesc! Astept un raspun urgent!

1 răspuns:
| ArinaWolf a răspuns:

Buna! eu una iti recomand bulldog-ul francez pentru bichonii sunt ''firavi'' plus ca au nevoie de o ingrijire a blanii mai atenta etc
poti incerca sa-ti cumperi revista dog magazin pentru ca acolo sunt multe anunturi legate de caini de vanzare sau incearca aici:
http://www.publi24.ro/anunturi/animale/caini/bulldog-francez/bucuresti/