| dora321 a întrebat:

as vrea tare mult un bichon frise sau maltez... daca stie cineva un crescator particular in pitesti sau pe oricine care vinde va rog dati-mi un numar de telefon sau o adresa de emai-l

Va multumesc din tot sufletul!:X:X:Xhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| florynpuffy a răspuns:

Buna! Uite la Cluj Napoca este cineva se numeste Adi Gologan uite si nr 0762648364, este de incredere, iti garantez, eu am cumparat un yorky de 2 luni de la el si acum are 2 ani si e ok, nu am avut niciodata probleme cu el.Mult succes!

| dora321 explică (pentru florynpuffy):

Iti multumesc foarte mult. Eu sunt din Pitesti si imi e putin dificil sa ma deplasez pana acolo dar o sa incerc.

Sa iti traiasca si sa te bucuri de el mult timp de acum in colo!

| florynpuffy a răspuns (pentru dora321):

Sa sti ca se poate deplasa el sa ti-l aduca la pitesti.bineinteles contra cost(pretul benzinei de la cluj la pitesti).si mersi pentru urari.o zi excelenta iti doresc!

4 răspunsuri:
| Felix14 a răspuns:

Cauta pe mercador.ro si tocmai.ro.Sunt cateva oferte si din Pitesti. Daca nu gasesti, sunt si caini din Bucuresti.

| Andreea_Mirela_1986 a răspuns:

Draga mea, îți recomand sa cauți un vânzător autorizat, care sa aibă puii declarați la ACHR-asociația chinologica din România! Nu te încrede ca îți "garantează" oricine ca a luat un caine. El nu va garanta pentru problemele de sănătate și pentru miile de euro cheltuite apoi pe tratamente, timp, nervi, suferința. Un animal nu se caută pe Olx, ca la piața. Caută Adi Gologan pe google și vezi câte reclamații făcute are. E bine sa fii corect informata, înainte sa regreți. Îți țin pumnii. Nu cumpara de la samsari.