| Чернобыль a întrebat:

astazi am o intrebare mai complicata.
http://www.youtube.com/watch?v=SWuibcsndns
As vrea sa stiu daca acel caine care plange din videoclip e fata sau baiat.As vrea parerile voastre.Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Vivianagabi a răspuns:

Eu cred ca acel catel e baiat deoarece la nastere in perioada aceea pana sa le dea ochii baieti sunt mai nelinistiti si au mai multa energie in plus labutele din fata erau alta culoare decat cea de pe corp specific baietilor si fata lui pare de baiat.
Sper ca mi-am dat seama ce este si ca te-am ajutat

| Чернобыль explică (pentru Vivianagabi):

Si eu cred ca e baiat!
Multumesc de raspuns!

4 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Din aceasta filmare nu ai cum sa-ti dai seama ce sex este puiul. Nu are nici o treaba culoarea labutelor cu sexul, am catea cu sosetele albe, dar si un mascul fara sosetele, cat despre infatisare nici atata, in afara de culoare toti seamana intre ei.

| Чернобыль explică (pentru RedNose):

Am inteles, multumesc pentru raspuns!

| Чернобыль explică:

Nu eram sigura si de aia am pus intrebarea.
Scuza-ma RedNose ca nu ti-am dat tie funda, dar acum sa fiu sincera, nu conteaza cine primeste funda pentru ca si tu ai un raspuns bun!