| Fhhgafata a întrebat:

Buna TPU.
Astăzi îmi voi lua un motan și nu știu ce nume săi pun.
Ce nume pot săi dau?
Vreau nume românești!
P.S:E alba.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! In alegera unui nume frumos nu te poate ajuta nimeni mai bine decat tine, trebuie sa te gindesti tu, ce rasa este motanul, si ce comportament are iar ca nume alege un nume usor atit pentru tine cit si pentru el, ce varsta are motanul? Si ce rasă este?

| Fhhgafata explică (pentru CristiDinBucuresti):

Buna!
Nu este de rasa.
Cred că are 1 luna și ceva.

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Mersi pentru fundă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti fată? Ce varsta ai si cum te numesti? Multumesc.

| Fhhgafata explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da,sunt fata.
Am 12 ani.
Mă numesc Andreea

| mudokins78 a răspuns:

Toma
Ana
Bulgaras
Nătăfleţ
Hitler
Ceauşescu
Etc.
Funda?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mudokins78):

Pe ce vrei fundă? laughing pe hitler sau pe ceaușesculaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghiță

| Alexul99 a răspuns:

Marcu`

| EraserHead a răspuns:

Mojo.
Tomi.
Mitu.

| Nesemnat a răspuns:

Bobiță

| cs113 a răspuns:

Tomi, Albisor, Bulgaras, Nea, Dragnea etc. etc. etc.

| AlysAly a răspuns:

Albu/Alba... De obicei la animale numele se pune dupa comportamentul lor. Daca e mai pufos se poate numi Pufosu sau Pufosenie daca mai face boacane de exemplu sa spargă ceva sau altele, îl poti numii Bocanila. Sunt multe alte nume dragute si amuzante de motani. De exemplu, vecinul meu are un motan portocaliu cu dungi, care mănâncă orice si l-a numit Garfield...