| RoxaNaa1663 a întrebat:

azi mi-am cumpărat un hamster ( este fetiţă ). încă nu ştiu ce nume să îi pun. thinking cine îmi spune cel mai fain nume primeşte fundă. mulţumesc

6 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Mie imi place numele Suzi happy Dar uite cateva care sunt dragute:
Lady
Niky
Zummy
Didi
Lulu
Mimi
Daisy
Elma
Ronti
Pufi
Ruby
Sper sa iti placa macar unul. happy

| OnuOnulică a răspuns:

Bubulina smug

| pietrean a răspuns:

Cel mai bine,este sa-i alegi tu un nume.Te orientezi,dupa cum arata, ce giumbuslucuri face.
Eu am o pisica, are blana toata neagra si din acest motiv, am botezat-o Tzighi(de la tziganca).
Ca un sfat, numele sa contina doar doua silabe.

| Diana0727 a răspuns:

Betty, Dylan, Chiquita, Chloe, Madison, Sasha, Sydney, Sarrah, Xena, Louie, Lily, Ginger, Hazel, Duffy, Daisy, Rachel, Zoey, Jane. Nu imi mai vin altele. Bafta!

| DenisaDeea26 a răspuns:

Eu mi-am cumpărat un hamster femelă şi am numit-o Timii.
Am şi un mascul, dar cu numele universal River.
E alegerea ta.

| Cristinika26 a răspuns:

Guppa, giuppy, bella, zoe, rena, lolo. Fundita? Bafta in alegerea numelui! kiss :-)