| Aalecsa a întrebat:

Mi-am cumparat un hamster astazi si este inca pui.Cum imi dau seama daca este fetita sau baiat? Si ce nume sa ii pun? Fundita.

Răspuns Câştigător
| carlyhalatz a răspuns:

Uita-te atent sub codita :))daca vezi doua gaurici e fetita! daca e fata pune-i numele de:betty,pufulica,curly,cecil.(poti sa-i dai un nume si dupa culoarea lui)
daca e baiat pune-i numele de :pufosel, buzzy, pinky, terry, tigger.
mai multe nume? ia de-aici:http://www.magazinul-cu-hamsteri.ro/....../index.php

2 răspunsuri:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai daca e agresiv umpicut adica asa se joaca mai agreiz ii baiat sau dupa puta.
Pune-i numele la baiat rex
La fata bella,

| Synasy a răspuns:

Daca e fata pune-i : Synasy :3 sau daca e baiat pune-i : Bobita