| Adellee100 a întrebat:

Cainele meu are nasul uscat cald si putin crapat.Doarme mult si este suparat, nu are chef prea mult de joaca.Isi tine ochii mereu crapatiti.Ce credeti ca are HELP!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Doar un medic veterinar o să îți spună ce are și care este tratamentul, dar doar după un consult.
Deci, nu mai aștepta și du-te cu el la un veterinar cât mai curând până nu e prea târziu.

1 răspuns:
| Kriss96 a răspuns:

Cum poti sa pui o asemenea intrebare? Crezi ca noi suntem veterinari? Avem puteri magice? Ce sa credem? Sa-i punem diagnostic online?
Daca vezi ca ceva e in neregula du-te la un veterinar. Degeaba ne intrebi pe noi ca nu exista dex online de simptome canine. 1000 de chestii pot cauza ce ai zis tu acolo.